REJESTRACJA

REJESTRACJA SUPLEMENTÓW DIETY

Podmiot działający na rynku spożywczym, który wprowadza lub ma zamiar wprowadzić po raz pierwszy do obrotu suplementy diety jest obowiązany powiadomić o tym fakcie Głównego Inspektora Sanitarnego. Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzany do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie, w postaci: kapsułek, tabletek, drażetek i w innych podobnych postaciach, saszetek z proszkiem, ampułek z płynem, butelek z kroplomierzem i w innych podobnych postaciach płynów i proszków przeznaczonych do spożywania w małych, odmierzonych ilościach jednostkowych, z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego (Dz. U. 2010r. Nr 136, poz. 914 z późn. zm.)


Suplementy diety wprowadzane do obrotu na teren Rzeczypospolitej Polskiej muszą być zgodne z wymaganiami określonymi m.in. w:


Kompleksowa usługa obejmuje:

Ponadto przygotowujemy opinie i analizy dotyczące wszelkich kwestii uregulowanych prawem żywnościowym miedzy innymi:


Naszą siłą jest kompleksowa obsługa Klienta – stawiamy się w roli zewnętrznego działu rejestracji i przeprowadzamy cały proces od początku do końca, przez co firmy korzystające z naszych usług mogą skoncentrować się na rozwoju sprzedaży. Mamy wieloletnie doświadczenie, przetarte szlaki w GIS, przez co pomyślnie przeprowadziliśmy proces rejestracji kilkuset produktów dla naszych Klientów z Polski oraz z zagranicy.

Vitafest

Skontaktuj się z nami:

Mapa strony:

 • Rejestracja suplementów diety

 • Import i dystrybucja

 • Usługi konsultingowe


 • suplements

  VITAFEST
  ul. Zjednoczenia 298/5
  Biedrusko 62-003

  Telefon:
  (+48) 508 383 882

  E-mail:
  sekretariat@vitafest.pl
  rejestracja@vitafest.pl

  -strona główna
  -o firmie
  -rejestracja suplementów diety
  -import i dystrybucja